Bireysel Üyelik Adımları

Anasayfa içerisinde Üye Ol butonuna tıklayarak bireysel üyeliğinizi gerekli alanları doldurduktan sonra gerçekleştirebilirsiniz.

Üyelik gerçekleştirmeden önce Bireysel Üyelik Sözleşmesi ni okumanızı tavsiye ederiz.

‘*’ ile gösterilen alanlar zorunludur.

 1. Ad
 2. Soyad
 3. Cep Telefonu
 4. E-Posta
 5. Şifre

Dikkat Edilmesi Gerekenler

 1. Ad alanına sadece harf girişi yapılabilir, sayısal bir değer girilemez.
 2. Soyad alanına sadece harf girişi yapılabilir, sayısal bir değer girilemez.
 3. Cep telefonu alanına başına ‘0’ yazmadan cep telefon numarası girilmelidir, uygulama 0’a basmanıza izin vermeyecektir.
 4. Uygulamaya kayıtlı bir cep telefonu numarası girildiğinde üyelik gerçekleşmeyecektir, hata mesajı gösterilecektir. Aynı telefon numarası ile uygulamaya birden fazla üyelik gerçekleştirilemez.
 5. E-Posta alanına aktif olarak kullanılan e-posta adresi girilmelidir. Üye Ol butonuna tıkladıktan sonra üyeliğin aktif olması için girilen e-posta adresine üyelik onay e-postası gönderilecektir.
 6. Uygulamaya kayıtlı bir e-posta adresi girildiğinde üyelik gerçekleşmeyecektir, hata mesajı gösterilecektir. Aynı e-posta adresi ile uygulamaya birden fazla üyelik gerçekleştirilemez.
 7. Şifre alanına yazılan şifre en az 8 karakterden oluşmalı, en az 1 harf , 1 rakam ve 1 büyük harf içermelidir.

Önemli Bilgilendirme

 1. Bireysel üyelik sürecinde üye olacak kullanıcıların kurumsal bir kimliği olmamalıdır, kurumsal kimliğe sahip kullanıcılar kurumsal üyelik sürecine dahil olmalıdır.
 2. E-posta adresinize “Üyelik Onay” e-postası gönderilecektir. Eğer e-posta elinize ulaşmadıysa ilk olarak Spam klasörünüzü kontrol edebilirsiniz veya üyelik onay ekranında ki Tekrar Gönder butonuna tıklayarak e-postanın tekrar gönderilmesi sağlayabilirsiniz.