1. İhtiyacıma Yönelik Hizmet Önerisi Almak İstiyorum

İhtiyacınızı karşılayacak hizmeti bilmiyorsanız, ya da size en uygun ilana karar vermekte zorluk çekiyorsanız makinagetir.com talep öneri sistemini kullanabilirsiniz. Talep öneri sistemi üzerinden kısa sorularımızı cevaplayarak ve ihtiyacınız olan hizmeti anlatarak talep önerisi talebinizi bize iletebilirsiniz. Talep önerisi talebinizi ilettikten sonra, makinagetir.com ekibi size en uygun hizmeti sağlamak için talep önerisi talebinizi inceleyerek, size en uygun tedarikçiyi bulabilmek için aramaya başlayacaktır.

Talep öneri sistemini kullanmak için makinagetir.com ana sayfa üzerinde, sağ alt köşede yer alan talep öneri sistemi kutucuğuna tıklayarak, talep öneri sistemine ulaşabilir, talep önerisi talebinizi bize iletebilirsiniz.

Eğer yeni bir üyeyseniz, talep önerisi talebinizi ilettikten sonra ihtiyacınıza yönelik çalışmaya başlayabilmemiz için, size ileteceğimiz üyelik onay e-postası üzerinden üyeliğinizi tamamlamanız gerekmektedir.

2. Almak İstediğim Hizmet İçin Doğru İlanı Biliyorum ve Teklif Talebi İletmek İstiyorum

makinagetir.com‘da teklif alabilmeniz için ilgilendiğiniz ilana teklif talebinde bulunmanız gerekmektedir. Teklif talebinde bulunabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Hem bireysel üyeler hem de kurumsal üyeler teklif talebi iletebilirler.

Üyeliğinizi tamamladıktan sonra İlanlar sayfasından ihtiyacınıza uygun ilanı bulup, ilan kutucuğu üzerindeki “Görüntüle” butonuna tıklayarak ilan detay sayfasını görüntüleyebilirsiniz. İlan detay sayfasındaki “Teklif Al” butonuna tıklayarak Teklif Al Sihirbazı yardımı ile teklif talebinizi iletebilirsiniz.

Detaylı bilgi için buraya tıklayın.

3. Gelen Teklifi Yanıtlamak ve Sipariş Oluşturmak İstiyorum

Teklif öneri talebinizi ya da teklif talebinizi ilettikten sonra, makinagetir.com üzerinden tedarikçilerden size gelecek teklifleri “Alınan Teklifler” sayfasından görüntüleyebilir ve “Sipariş Oluştur” butonuna tıklayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Detaylı bilgi için buraya tıklayın.