Satıcı olarak Üyelik Sözleşmesi‘ni incelemenizi öneririz. Böylece makinagetir.com kuralları hakkında bilgi sahibi olabilir ve kiraya verme süreçlerinizi bu kurallara göre gerçekleştirebilirsiniz.

Üyelik Sözleşmesinde yer verilen düzenlemeler ile birlikte aşağıdaki kurallara dikkat etmeniz gerekmektedir; Satıcı olarak; ilanını verdiğiniz hizmetlerin kiralanması ile ilgili her türlü işlemden dolayı sorumluluk size aittir.

Satıcı olarak, belirlediğiniz kiralama süresi boyunca, herhangi bir nedenle hizmeti kiraya vermekten vazgeçmeyeceğinizi veya makingetir.com’ da verdiğiniz ilanları kiralamak isteyen alıcılar ile iletişim kurarak veya anlaşarak alıcılara, makinagetir.com dışında kiralama yapmamayı kabul etmektesiniz. 

Satıcı olarak, Alıcı tarafından ödemesi yapılmış bir hizmeti vermekle yükümlüsünüz.

Satıcı olarak ilan verirken makinagetir.com’un İlan Verme Kuralları‘na uymanız gerekmektedir. 

Satıcı olarak alıcıların, hizmetleri kiralamasından itibaren olası iadesine kadar olan tüm süreçte makinagetir.com Üyelik sözleşmesine ve mevzuata uygun olacak şekilde yerine getirmeniz gerekmektedir.  Alıcılar tarafından şikayet almanız halinde, üyeliğiniz, makinagetir.com tarafından yapılan değerlendirme sonucunda kısıtlanabilir veya iptal edilebilir.

Satıcılar, herhangi geçerli bir gerekçe göstermeden aynı e-posta adresi ve kurum bilgileri ile birden fazla üyelik kullanmayacak, ve bu üyelikler tespit edildiğinde kapatılacaktır.