Günümüzde internet, tüm alışveriş ve tedarik süreçlerinin ev sahibi konumunda bulunuyor. Çünkü ‘zaman’, bu çağın içinde yaşayan tüm insanların en değerli kavramı. İnsanlar artık ‘bir tık uzak’ olanın aslında en yakın olduğunun farkında. İster satın alma ister kiralama olsun, güvenilir bir sitenin kişiye sağladığı en büyük hizmet de bu noktada şekilleniyor; Zaman kazancı.

20 yılı aşkın sektör tecrübesi ile makina ihtiyacı olan herkese yönelik bir platform oluşturmayı amaçlayarak 2016 yılında kurulan makinagetir.com, “hızlı, kolay ve güvenilir kiralama” anlayışıyla, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmeyi misyon edinmiştir. Makinagetir.com, geniş ürün seçenekleri ile makina kiralamak isteyenlere işlerine en uygun makinayı kiralama imkânı verirken, sisteme kayıt olan makina sahiplerine ise yeni müşterilere ve projelere ulaşım fırsatı sunarak yüksek kazanç elde etmelerini sağlamaktadır

Makinasını kiraya vermek isteyenler ile makina kiralamak isteyenler arasında yeni nesil bir köprü kurarak yüzlerce seçeneği tek bir platformda sunan makinagetir.com, ücretsiz ekspertiz desteğiyle bu seçenekler arasından en uygun çözümleri, en güvenilir yöntemle kullanıcıları ile buluşturmaktadır.