Kendi Verilerinize Erişim ve Verilerinizi Kaldırma Talebi

yanmarturkey@hs01.kep.tr adresine bir istek göndererek, dilediğiniz zaman Sizinle ilgili sakladığımız tüm verilere erişebilir ya da bu verilerin silinmesini talep edebilirsiniz. Talebinizin gerçekleşmesi, kimliğinizin Yanmar tarafımızdan doğrulanabilmesi ve sizinle ilgili sakladığımız verilerle eşleştirilebilmesi koşuluna bağlıdır.

Çocukların Güvenliği

YANMAR, 18 yaşının altındaki bireylerden ebeveynlerinin izni olmaksızın, teşhis edilebilir kişisel bilgi toplama amacı gütmemektedir. İnternet Sitesi’nin hiçbir alanı 18 yaşından küçüklerin ilgisini çekmek için tasarlanmamıştır.

Bağlantılar

Bu İnternet Sitesi, içeriği YANMAR tarafından kontrol edilmeyen başka internet sitelerine taşıyan bağlantılar içerebilir. Bağlantı verilmiş olan bu internet siteleri, bu Kullanım Koşulları’nda veyahut İnternet Sitesi’nde belirtilen gizlilik hükümlerinden farklı koşullar içerebilir. Bu internet sitelerinin toplayabileceği kişisel bilgilerin derlenmesi, kullanımı veya ifşa edilmesinden YANMAR sorumlu değildir. İnternet Sitesi kullanımı esnasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve elektrik arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar, ziyan ve masraflardan YANMAR sorumlu değildir. Benzer biçimde başka internet sitelerinden YANMAR´ın izni olsun ya da olmasın İnternet Sitesi’ne link verildiğinde de bu tür linklerin kontrol edilememesinden kaynaklanan yapı nedeniyle YANMAR’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Genel

Bu Kullanım Koşulları, İnternet Sitesi üzerinden sağlanan hizmetlerin Sizlere sunulmasına ilişkin Sizlerle aramızdaki sözleşmenin tamamını oluşturmaktadır. Kullanım Koşulları (ve bunlardan kaynaklanan herhangi bir anlaşmazlık ya da iddia), Hizmetin erişildiği yer fark etmeksizin, Türkiye Cumhuriyeti kanunları tarafından yönetilir ve bunlara uygun olarak yorumlanacaktır. Şartlar dâhilinde ya da Şartlara bağlı olarak ortaya çıkan herhangi bir anlaşmazlığı ya da iddiayı çözmek için İzmir Mahkemeleri tam yetkilidir.

Bizim tarafımızdan Size verilen herhangi bir bildirim, tarafınızdan sağlanmış posta ya da e-posta adresleri üzerinden posta ya da e-posta yoluyla ulaştırılabilir.

Sizin tarafınızdan Bize verilecek herhangi bir bildirim e-posta yoluyla yanmarturkey@hs01.kep.tr adresine ya da posta yoluyla aşağıdaki adrese ulaştırılabilir:

Yanmar Turkey Makine A.Ş. Dikkatine
Çınarlı Mahallesi Fatih Cad. No: 16 -18/21 Konak/İZMİR

Hizmeti kullandığınız için teşekkür ederiz.